HAKKIMIZDA

BİYOGRAFİ

DORUK İNŞAAT ,  2007 yılında Ahmet DORUK tarafından kurulmuştur. İstanbul Esenler Giyimkent'teki modern ofisinde gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip kadrosuyla taahhüt ve inşaat işleri ile ilgili faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektördeki uzun emek ve çaba sayesinde;  1994 yılından bu yana kazanılan tecrübe ile inşaat yapım, taahhüt, dekorasyon, mimari tasarım, restorasyon vb. konularda faaliyetlerde bulunulmaktadır. Geniş faaliyet konusu ve uzmanlık neticesinde İÇDAŞ, KARE İNŞAAT, GÜRTAŞ İNŞAAT, AVEK OTO, SARAY ALÜMİNYUM, EGE YAPI, FER YAPI gibi önemli müşteri referanslarına ulaşılmıştır.

DORUK İNŞAAT; ileri teknoloji, titiz işçilik, kalite anlayışı ve referanslarıyla  tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Piyasadaki konumu itibariyle tüm hizmet süreçlerini düzenli olarak kontrol etmekte ve teknolojiye açık yapısıyla yeniliklere sürekli adaptasyon sağlamaktadır.

DORUK İNŞAAT olarak hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunulmaktadır.

 

 

 

PROJELERİMİZ

HAKKIMIZDA

İLETİŞİM

VİZYONUMUZ

Hedeflerimiz...

Türkiye çapında faaliyet gösterecek bir alt yapıya kavuşmak Yurtiçi ve yurt dışında  firmalarla ilişkileri geliştirmek, yurtdışından temsilcilik ve bayilik almak ana hedeflerimizdir.

 

Vizyonumuz...

Değişimi, sürekli büyümeyi, atılımı ve stratejiyi kurumsal bir yaşam biçimi olarak benimseyerek çağdaş mekanlar yaratmaktır.

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

DORUK İNŞAAT olarak objektif ve analitik güç sayesinde durumu bütünüyle anlar, hedeflere ulaşmak için neler gerektiğini görür, yaratıcı bir yaklaşımla gerçekçi planlar geliştirir, doğru ve objektif değerlendirmelerle sonuca gideriz.